Jdi na obsah Jdi na menu
 


Sání rtů

.....Udělá z líbání hru na kočku a na myš:-))).Začne ti jemně sát horní ret...ty mu ale utečeš,aby jsi mu mohla líbat spodní ret.... JEHO POLIBEK PROKAZUJE,že je to hravý milenec...;). Našla jsi v něm kluka,o kterém jsi vždycky snila:-))):je empatický,líbí se mu jen tak se mazlit a má stejný názor jako ty,že dokázat se společně smát je stejně důležité jako láska. TIP:Zapoj se!Bav se!Drž se ho!!!!

Francouzský polibek

...Klasika...:-)))Není nikdo,kdo by tuhle milou a někdy velmi vášnivou hru jazyků neznal.JEHO POLIBEK PROZRAZUJE,že jde o elektrizující a velmi intimní polibek,který ukazuje,že od tebe chce víc,než se jen držet za ruce. Proč??? Protože mu přijdeš moc sexy :-)))). Proto vyhledává tvoji blízkost-svými polibky, svými doteky....:-)))).TIP:Přijdeš mu sexy. To ale neznamená, že touží po vztahu. S někým se líbat pro něj nemusí být ničím zvláštním. Neměla bys mu proto dát svoje srdce příliš rychle... Zkrátka nikam nespěchej :-)))

Letmá pusinka

...Ať už na uvítanou nebo na rozloučenou, přiblíží se jen tak,aby ti mohl dát letmý polibek. Ale než si to začneš vychutnávat,už je pryč...:(((... JEHO POLIBEK PROZRAZUJE: Jako osoba jsi pro něj velmi důležitá, to je bez diskuze. Ale tenhle polibek nemá s romantikou nebo šimráním v břiše nic společného. Tímhle přátelským polibkem ti dává najevo,že jsi pro něj důležitá a má tě rád:-)))-ale třeba "jen"tak jako dobrou kamarádku. To ale není také málo!!! ;) TIP:Tenhle polibek nedává moc prostoru pro různé interpretace... Je to polibkem mezi přáteli... Kamarád-to je on. Zůstane to tak i dál???

Veřejný polibek

...Jste spolu ve městě nebo na nějaké párty... Okolní pozorovatelé jsou mu ukradení... Dá ti ruku kolem ramen,nakloní se k tobě a přede všemi tě láskyplně políbí na rty :-))).JEHO POLIBEK PROZRAZUJE:Nestydí se ukázat celému světu,že je zamilovaný...Chce se s tebou před kamarády taky trochu vytáhnout:to je moje holka!!!Body pro něj!Je otevřený a extrovertní...Jen pozor ,jestli také nejde o majetnický vztah-trošku z toho zavání žárlivost.... TIP:na 100% za tebou stojí!!!;)

Candy Kiss

...Požitkářsky cucáš bonbón a najednou se ti jeho pusa snaží ukrást. Ty se toho bonbónu ale nechceš tak rychle vzdát....Když uvidíš že prohráváš,podstrčíš mu ho jako malé překvápko:-))).JEHO POLIBEK PROZRAZUJE:Líbí se mu malé hry...:-)))Určitě si pro tebe vymyslí něco sladkého a milého i v jiných situacích.Nudit se s ním nebudeš...NÁŠ TIP:Pokud budeš hrát jeho líbací hrátky s ním ,hned si ho získáš a můžeš se od něj hodně naučit... Buď ale opatrná-je to hráč :-)))). Hledá vzrušení a riziko.,Kdo říká že si nehraje i s tebou???Takže si ze začátku dávej trochu pozor a nejprve ho lépe poznej.Jestli ho chceš získat,nemůže škodit,když budeš mít v kapse vždycky pár bonbónů...:-)))

Kousavý polibek

...Když se spolu potkáte,je to ohňostroj citů....oběma se vám jeho hryzání do rtů líbí,přijde vám sexy...Oba chcete víc... JEHO POLIBEK PROZRAZUJE:Je mezi váma velká porce vášnivosti. Je z tebe celý rozechvělý a chce tě mít jenom pro sebe...Pokud by to bylo jenom na něm,tak by tě rád okusoval i na jiných místech...:-))). TIP: Člověk musí být opravdu talentovaný,aby se mu při jemném okusování nestala menší nehoda:-))).Ale cvičením se člověk učí a vylepšuje a to platí i pro tebe ;) ...

Polibky na krk a uši

...Zatímco ty jsi v sedmém nebi,jeho rty stále cestují k tvému krku...A nebo ti jemně okusuje a saje ušní lalůčky...JEHO POLIBEK PROZRAZUJE:Neustále při líbání odbíhá od tvých rtů???Chce tě ochutnávat a poznávat,na kterých místech jsi nejcitlivější!!!Je zvědavý a vynalézavý a opravdu ho zajímáš...Tvoje láska určitě brzy zjistí,které doteky a polibky se ti obzvlášť líbí:-)))TIP:I on na tvé polibky na jeho krk a uši bude reagovat se spokojeným vrněním...:). Dívky jsou na těchto místech sice mnohem citlivější,ale to neznamená,že se mu to také nelíbí. Jen klidně vyzkoušej co má rád:-))!!!

Vlhký polibek

Tvůj obličej je mokrý.Přijdeš si,jako by ses líbala s mrožem...Je to všechno možný,jen ne romantický...!!!Pozná to podle tvé reakce a pak nastane ta trapná chvíle ticha...JEHO POLIBEK PROZRAZUJE:Určitě by tě rád něžně a dobře líbal,ale chybí mu ještě cit a zkušenosti...TIP:Hele,byla jsi vždycky tak perfektní??? Ber to jako výzvu a nauč ho líbat tak,jako to máš ráda ;))))

Fakta ze světa polibků:

*Třemi minutami polibků spálíš 12 kalorií.Pokud by jsi chtěla líbáním spálit jeden kus dortu,trvalo by to hodinu a 40 minut!!!

*Američtí vědci zjistili,že líbání prodlužuje život až o pět let!!!

*Při dlouhém polibku se do hry zapojí hned 34 obličejových svalů!!!

 


 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Curiously, but it is not clear

(TommyPrulp, 23. 5. 2022 18:11)

Magnificent phrase and it is duly
https://thundernet.org
https://journeysfilms.com

velo

(velolgurse, 23. 5. 2022 18:03)

Здравствуйте друзья

Very advise you to visit a site that has a lot of information on the topic interests you.

(TommyPrulp, 23. 5. 2022 17:51)

It is a pity, that I can not participate in discussion now. I do not own the necessary information. But this theme me very much interests.
https://tumblindice.org
https://barebackpersonals.net

Bravo, this magnificent idea is necessary just by the way

(TommyPrulp, 23. 5. 2022 17:51)

You it is serious?
https://youaboutlove.com
https://wffns.org

татьяна бондаренко

(Arnoldtig, 22. 5. 2022 15:53)

https://mir74.ru/2223-v-cheljabinske-zhilcy-kommunalnykh-kvartir.html

Dba dissertation

(Herbertfed, 21. 5. 2022 19:01)

How to find the balance in everything? There are two ways.


https://www.herefordrc.co.uk/profile/5bospo/profile
https://www.herefordrc.co.uk/profile/dog-essay-writing-c1o8e864w/profile
https://www.herefordrc.co.uk/profile/7P0DiA7/profile
https://www.visitlewisfarms.com/profile/account-writing-essay-l9qes71wx/profile
https://www.artsandscraps.org/profile/do-my-programming-homework-xzqvqk/profile
https://www.artsandscraps.org/profile/act-writing-essay-x21ytdc/profile
https://www.shawl-anderson.org/profile/e-business-assignment-p9bi2xz1uy6/profile
https://www.shawl-anderson.org/profile/academic-essay-writing-service-oyzvf3t/profile
https://www.herefordrc.co.uk/profile/cy4HXHDT1ow/profile
https://www.raceofchampions.com/profile/economics-assignment-answers-zlqzz8sj3q/profile
https://www.herefordrc.co.uk/profile/Q8k8sXaXrhQ/profile
https://www.herefordrc.co.uk/profile/HaHMUvG7O/profile
https://www.coralrestoration.org/profile/economic-homework-help-t2bwu4uu8m/profile
https://www.chefsgallery.com.au/profile/dog-eat-homework-dx1xaq4/profile
https://www.herefordrc.co.uk/profile/OMJ3Gn/profile


https://pasteio.com/x2Gs3JoIQo2j
https://botanydb.colorado.edu/checklists/checklist.php?cl=1742&emode=1
https://p.teknik.io/UGW6d
https://paiza.io/projects/3N627sieSDsySE7i6o6xiA?language=php
https://p.teknik.io/B7ZO0

Строительство

(Michaelkit, 18. 5. 2022 12:42)

Заходите в наш интернет магазин, и здесь вы найдете все что вам нужно для дома и дачи по самым низким ценам!
https://sb-kipuya.ru/

Ебусь во все дыры, телки с буферами

(Stasjem, 17. 5. 2022 9:41)

Приветствую Вас друзья
Наша компания предоставялет интим услуги, лучшие телки с буферами, голые письки, отборная порнушка, анал, лесбиянки, все на нашем сайте.
Наша сайт - https://ecomarket.ru/

Заходи и дрочи по полной !!!

У нас возможно стяжать съестные припасы начиная с. ant. до ясно как день целых регионов

(SharonMeeda, 15. 5. 2022 12:43)

Около нас эвентуально раздобыть продукты с ясно как день круглых ареалов Украины тоже некоторых царств тоже зачислить участие умереть и не встать интересных аукционных торгах вместе с 1 гривны во строю настоящего периода. НА нашем царство безграничных возможностей торге дарены сугубо разные категории продовольствий: собирание, чудак, оборудование также микроэлектроника, читаемость также продукты один-два целью здания, автомобиля, мото тоже наиболее захватывающие лоты – шиздец без исключения вам отыщете на NewAuction.
нью аукцион украина https://newauction.org/

Do not miss

(Anthonywew, 13. 5. 2022 6:13)

Bеst оnlinе cаsino and sports betting
deposit bоnus up to 500
Slоts, Frееspins, Роker, and many gаmes.
get your bоnus right now
https://tinyurl.com/949c7aay

купить очистку воды скважины

(Andreasjmg, 11. 5. 2022 0:57)

Привет товарищи!
https://drive.google.com/file/d/1Z3XEpblaCaEBdSLzZP8E22b0ZjbBT3QO/view?usp=sharing
Предлагаем Вашему вниманию замечательный сайт для заказа бурения скважин на воду. Бурение скважин в Минске – полный комплекс качественных и разумных по цене услуг. Мы бурим любые виды скважин.У нас доступная ценовая политика, рассрочка на услуги и оборудование.Заказывайте скважину для воды – получите доступ к экологически чистой природной воде по самым выгодным в Минске ценам! Как происходит бурение? Бурится разведочный ствол и определяется напорный водоносный горизонт; Монтируются нПВХ трубы диаметром 125мм и более, полимерный фильтр не менее 2м и отстойник; Делается обсыпка фильтровой колонны специальным фильтрующим песком; Выполняется откачка скважины насосом до чистой воды и замер параметров. Мы постарались рассказать о технической стороне роторного бурения как можно более понятно и просто. Полезно представлять процесс создания вашей скважины. Платить следует только за то, что знаешь. Результативность роторного бурения дает возможность достичь глубинного водоносного слоя. У этого очевидный «плюс» — здесь подземные воды не сообщаются с водами поверхностными. Также сюда не проникают дождевые водостоки и нитраты с полей. То есть самая чистая вода — здесь. Вот почему так ценится роторное бурение.
От всей души Вам всех благ!

горячая линия или как написать в службу поддержки

(Roberterall, 5. 5. 2022 5:24)

горячая линия или как написать в службу поддержки
https://xn----7sbiwaqpds4e7dcf.xn--p1acf/
https://горячая-линия.рус/

Автор 24

(LanceJef, 3. 5. 2022 23:37)

Автор 24
Автор24
Сайт автор 24
Автор 24 ру
Автор 24 официальный
Автор 24 ру официальный сайт
Заказать диплом
Заказать дипломную работу
Заказать магистерскую
Заказать курсовую
https://author24.us/

Top Casino Slots Review

(MichaelMam, 1. 5. 2022 16:00)

At Jackpotbetonline.com we bring you latest gambling news, https://www.jackpotbetonline.com/ - online casino bonuses and offers from top operators, sports betting tips, odds etc.

qa тестирование обучение

(PatrickLag, 1. 5. 2022 6:26)

автоматизированное машинное обучение Горно-Алтайска https://v-resheno.ru/sozdanie-kontenta/sozdanie-i-montazh-videoяю:C@AK

заправка картриджей xerox phaser 3140

(Marinardx, 28. 4. 2022 23:09)

Доброго времени суток господа!
https://drive.google.com/file/d/1zAyNo7EsOmhmlRWSMBRtfxA4dC07_ffp/view?usp=sharing
Предлагаем Вашему вниманию сервис оргтехники и продажу расходников для дома и офиса.Наша организация «КОПИМЕДИАГРУПП» работает 10 лет на рынке этой продукции в Беларуси.Заправка картриджей Минск – это скрупулезная и ответственная работа, так как от нее зависит рабочий процесс всей компании или распечатка важного документа. Малейшая ошибка или недоделка приведет к перебоям в работе заказчика, и соответственно к потере нашей репутации и прибыли. Для нас на первом месте стоит репутация, которую мы заработали нелегкими и долгими годами труда. Поэтому выполняя очередной заказ на заправку принтера или ксерокса, мы думаем о клиенте и с полной ответственностью можем гарантировать как качество, так и быстрое исполнение работы. Заявку на вызов Вы можете оставить как на сайте, так и по телефону. Так же в Online чате сбоку. Наш оператор обговорит удобное для Вас время, и наши специалисты прибудут точно в срок. Качество наших работ всегда на высшем уровне, так как у нас работает лучшая команда профессионалов!Рады предложить нашим клиентам:Заправка картриджей с выездом на дом и офис.Ремонт и восстоновление картриджей.Прошивка любого лазерного принтера.Настройка принтера (wi-fi, установка драйверов на компьютер).Замена термопленки и роликов захвата бумаги.Купить картридж к любому лазерному картриджу.Для заказа мастера просто позвоните по указанным телефонам или оставьте завку, выбрав свою модель!

Купить диплом

(MatthewClonE, 28. 4. 2022 22:49)

Купить диплом на найте об завершении обучения в Волгодонск по специальсности Хлораторщик c фирменный бланк.
https://novocherkassk.diplomtop.org/

гта самп как играть в казино

(Domingolouch, 25. 4. 2022 3:32)

Играйте в казино и выигрывайте. Бонус на первый депозит гарантирован 500$ Кликай на ссылку https://tdsbests.top/zw8tNg

noclegi pracownicze w suwalkach

(PiGambpats, 24. 4. 2022 9:33)

<a href="https://www.noclegiiaugustow.online">www.noclegiiaugustow.online</a href> noclegi w centrum augustowa
stx21

стеклянные двери в комнату

(Bogdankvh, 24. 4. 2022 2:12)

Доброго времени суток товарищи!
Более подробная информация размещена https://drive.google.com/file/d/1dvAKJyEOOME6UOwkqlaXD570mM28fJWy/view?usp=sharing
Предлагаем Вашему вниманию изделия из стекла для дома и офиса.Наша организация ООО «СТЕКЛОЭЛИТ» работает 10 лет на рынке этой продукции в Беларуси.Стоит задача грамотно и недорого организовать офисное помещение в короткий срок? Возникли трудности с планировкой? Предлагаем оптимальное решение — современные офисные перегородки на заказ, которые позволят офис разделить по отделам или предоставить каждому сотруднику личное рабочее пространство для спокойной, уединенной работы.
От всей души Вам всех благ!


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42

následující » 

 

PortrétPoslední fotografie


Facebook


Archiv

Kalendář
<< říjen / 2022 >>