Jdi na obsah Jdi na menu
 


Jeho obavy

Co se stane,když se mi nepostaví???

...Může se stát,že z přílišného vzrušení,nervozity a očekávání se mu penis prostě nepostaví.Pak se rozhodně milovat nebudete. Ale můžeš to pořád zachránit za něj! Ukaž mu,že jsi trpělivá a mazli se s ním o život!!!

 

Vejde se můj penis do její pochvy???

...Nad svou postavou přemýšlejí kluci jen tak z půlky jako holky...Jejich starostí je totiž penis.Většině se zdá moc malý,tenký,pár si zase myslí,že je na holku příliš velký a silný.Prosím,hlavně vynech jakýkoliv komentář týkající se jeho "nejlepšího přítele" ,protože kluci to opravdu nesnáší a jsou na to hrozně citliví!!! A když ucítíš že je při vnikání nejistý,pomož mu a ukaž mu tu správnou cestu ;) .

Jak se mám v její pochvě pohybovat???

...Kluk pohybuje penisem v pochvě střídavě hlubšími a kratšími pohyby dopředu a zase zpátky. Můžeš mu to ulehčit,pokud budeš svými boky hýbat proti směru jeho přirážení...

Co když se udělám moc brzy???

...Skoro každý kluk vyvrcholí po pár pohybech v pochvě.Protože je příliš napnutý,hrozně vzrušený a taky protože se musí postupně naučit oddálit výron semene.Často je to pro něj katastrofa. Příliš na něj netlač a raději ho povzbuď do dalšího kola.Protože po kratší pauze bude zase fit a se svým vzrušením bude zacházet opatrněji.

Co když se mi zasekne kvůli kondomu???

...Pro kluka je fakt trapný,když mu po natažení kondomu jeho pýcha ochabne. To se může stát z rozčilení a velkého vzrušení.Proto je lepší navlékání kondomu vyzkoušet už několikrát při pettingu-při prvním milování to pak určitě vyjde. A pokud bude jeho penis stávkovat i pak???Nenechte se vystresovat,radši se začněte něžně mazlit.

Co dělat když kondom praskne???

...Pokud nemá kluk s kondomy příliš velké zkušenosti,může se stát,že se při otevírání nebo při natahování kondom trochu poškodí.To,že je v něm díra si člověk všimne až po sexu.Nebo pokud nevytáhne hned po výronu semene penis z pochvy,penis ochabne a kondom může sklouznout a semeno vyteče.Pokud se semeno dostalo do pochvy,navštiv raději ihned gynekologa!!!O víkendu zajdi do nemocnice na ambulanci. Pro takovéto případy existuje "pilulka po" -tedy samozřejmě za předpokladu,že nebereš pilulky nebo jinou antikoncepci.

Jak se mám po tom chovat???

...Po sexu je muž vyčerpaný, zatímco u dívky vzrušení ještě doznívá.Kluci pak nevědí co mají dělat.Vezmi ho jemně do náručí a řekni,jak se ti to strašně líbilo a že bys chtěla,aby tě ještě chvilku držel v náručí.

Co když bude z prvního milování zklamaná???

...Každý kluk chce být skvělý milenec.Ne skvělý,ale dokonce nejlepší na světě!Má velký strach z toho,že bys mohla být z prvního milování s ním zklamaná.Pak by měl pocit že naprosto selhal.Ale neměla bys mu ani lhát,pokud se ti to nelíbilo,jemně a něžně mu to řekni.A společně přemýšlejte,jak by to mohlo být ještě lepší...;)

Tvoje obavy

Mám nebo nemám???

...Skoro každá holka má z prvního sexíčku strach a většina si do poslední chvíle není jistá,jestli to opravdu chce.I když po tom strašně touží,přece jen se první zkušenosti bojí.Rozhodnutí je ale jenom na tobě!Pokud můžeš na 90% říct ano a na 10 % v tobě křičí ne,bude v pořádku,když to riskneš. Pokud máš ale pocit,že je to spíš tak půl na půl,tak bys měla určitě ještě počkat!Určitě ti nic neuteče a pak naopak z toho budeš mít mnohem hezčí zážitek,protože pak už budeš na svoje poprvé dostatečně připravená. V žádném případě nemá cenu na sexík nějak spěchat-zbytečně se budeš stresovat a zkazíš si to.A pokud je ti míň než 15-pozor! Do 15 jsi ještě pod zákonem,a tak si radši nech zajít chuť.Mohlo by to špatně dopadnout pro tvůj protějšek aji pro tebe-těžko z toho totiž budeš něco mít. A hlavně-nenech se nutit,ani přemluvit od svýho broučka.Mimochodem:Na sex jsi dost stará,pokud se dokážeš postarat o antikoncepci!

 

Bude protržení panenské blány bolet???


...N
ěkteré holky pocítí jemné píchnutí,když do nich pronikne ztopořený penis a blanku protrhne.Jiné to opravdu bolí.Důvodem bolesti ale není panenská blána-ta je totiž velmi elastická.Bolí to,pokud je člověk příliš rozrušený a vystrašený.Pak se svalstvo kolem poševního vchodu křečovitě stáhne.Tvůj kluk by měl do tebe pronikat opatrně a jen tak daleko,kam to půjde,aby tě to nebolelo. A nebo vůbec a můžete se jen dlouho mazlit...

Budu krvácet???

...Není pravidlem,že všechny holky krvácí. Pokud je otvor v panenské blance dostatečně velký,krvácet nebudeš. Pokud má ale hymen,tak se panenská blána nazývá odborně ,menší otvor,dojde k jejímu natržení a to může slabě krvácet.Když tak si pro jistotu dejte pod sebe ručník.

Jaká poloha je nejlepší???

...Stoprocentně misionářská poloha!!!85% všech párů si svoje první milování prožije v této poloze.A jak na to?Dívka leží s roztaženýma nohama na zádech,kolena jemně pokrčená,kluk leží přes ní a podpírá se na loktech či rukou.V této poloze na sebe vidíte a můžete se i mazlit.

Budu mít orgasmus???

...Při prvním milování vyvrcholení pravděpodobně nedosáhneš. I tvůj kluk bude mít z velkého vzrušení vrzy po vniknutí do tebe výron semene.Tvůj knoflíček slasti,klitoris,nepřijde s penisem vůbec do styku.S přibývajícími zkušenostmi ale poznáte,jak do vašich hrátek zapojit i tenhle zázrak,abys mohla dojít i ty k vyvrcholení.

Co když nebudu dost vlhká???

...Pak do tebe penis nepronikne.Při sexuálním vzrušení tělo automaticky vylučuje tekutinu,která usnadní proniknutí penisu a jeho klouzání.Pokud jsi celá sevřená a zaražená,je jasné,že to jeho "pokladu" moc neusnadníš.Přesto je tu pomoc:Pořiďte si kondom s lubrikantem.

Je moje tělo opravdu OK???
...P
říliš malá prsa,příliš velké stydké pysky,tlustej zadeček?Spousta holek se stydí ukázat nahá,protože se svým tělem nejsou spokojeny.Kašli na to!Tvůj brouček miluje tebe-a ne perfektní tělo.A jestli se stydíš,můžeš třeba rychle vklouznout pod deku.

Můžu při sexu něco pokazit???

...Správně nebo špatně v sexu neexistuje.Člověk sbírá zkušenosti a počítá se jen jedno:"Líbí se mi to?" nebo "Je mi to nepříjemné!"

Bude mě pak ještě milovat???

...Miluješ-li se se svým miláčkem,protože máš na to chuť a seš si naprosto jistá,že to chceš,pak nemůžeš být zklamaná.Ale pokud s ním spíš,abys ho neztratila nebo protože si myslíš,že to od tebe očekává,nebudeš se moct zřejmě pořádně uvolnit a vychutnat si to. Zklamání pak není vyloučeno. A pokud se jedná o jednonočku,tak na lásku rovnou zapomeň,protože tady mu jde jenom o sex a ne o vztah!

 


 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Reading the green blood bring pressure to bear on guidelines

(Arourbardy, 23. 7. 2018 23:59)

Torsion bras de quelqu'un est comment dur votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur essence pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent perseverent b gerer offre sang loin de votre coeur. Chaque temps votre manque de sensibilite bat, il pompe le sang par vos arteres a la reste de votre corps.
https://www.cialispascherfr24.com/cialis-en-suisse-pas-cher/

sexiceeeek

(anonymka, 15. 11. 2012 16:26)

Ja se bojim ze se mi tam poprve nebude vejit:(

ahoj

(fery, 18. 9. 2008 22:19)

hele supr stranky ale hlavě članky tenhle mě zaujal nejvíc!! hodně štěstí ...

 

 

PortrétPoslední fotografie


Facebook


Archiv

Kalendář
<< říjen / 2022 >>