Jdi na obsah Jdi na menu
 


Oči

...Oči jsou prakticky nejdůvěryhodnějším prostředkem k tomu,abys poznala,jestli lže.Při lhaní totiž bude přivírat oči a při mrkání je bude mít déle zavřené. Kromě toho při lhaní není schopen vydržet upřený pohled a bude blikat pohledem hned na jednu,nebo druhou stranu.

Obličej

...Pokud zničehonic zrudne v obličeji,nemusí to ještě znamenat,že lže. Může se také stát,že se stydí, protože je hodně stydlivý a ty ho svou přímočarostí znervózňuješ...Přesným opakem lži je oproti tomu mimika-pokud říká "Těším se" a udělá u toho smutný obličej,je jasné že je tu něco falešného!!!

Pusa

...Pokud se bude smát déle jak deset vteřin,je velmi pravděpodobné,že se ti pokouší něco nakecat.Kromě toho při upřímném smíchu se budou smát i jeho oči.Měly by se mu kolem očí ukázat vrásky smíchu a směřovat stejným směrem jako koutky úst.Dalším znakem pro zakrývání nejistoty při lhaní je olizování rtů jazykem!!!

Ramena

...Pokud se během řeči natáčí jedním ramenem jakoby od tebe,pak to znamená,že se chystá lhát,protože se ti nedokáže postavit přímo.Také cukání rameny je jedním ze znaků pro lež.

Ruce

...Nezapomeň dávat taky pozor na jeho ruce,protože ty jsou stejně důležité jako mimika jeho obličeje nebo očí.Protože právě gestikulace rukou a paží jsou samostatná výpověď. Pokud ale bude lhát,budou se jeho ruce chovat nervózně a nepřirozeně,popřípadě jejich pohyb násilně omezí,aby ho neprozradily...

Břicho

...Břišní pocity jsou ty nejpravdivější-jenže jak můžeš jenom rozeznat co pochází z jeho břicha a co z jeho hlavy???Úplně jednoduše:musíš sledovat jeho hlas.Pokud se zvýší a začne k tomu ještě rychleji mluvit a přitom sáhodlouze popisuje maličkosti,pak je určitě lepší brát jeho řeči s hodně velkou rezervou...;) .

Nohy

..."Lež má krátké nohy" , to říká staré přísloví a proto by se měla na jeho nohy obzvlášť soustředit. Je většinou hodně roztěkaný a pohyblivý a přitom najednou je úplně klidný???Pak by sis měla dát ve fázi klidu hodně pozor na to co říká. To je totiž jediné pravda! Kdo sebou pod stolem šije,různě si kříží nohy a dává si je pod sebe,ten určitě není upřímný!!!

 


 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář
 

 

PortrétPoslední fotografie


Facebook


Archiv

Kalendář
<< říjen / 2022 >>