Jdi na obsah Jdi na menu
 


 

Předehra....

.....všechno začíná pohledem,kterým mu dáš jasně najevo: "Chci tě!!!" Čím déle se na sebe díváte a oddalujete váš dotyk,tím více napětí roste :-))))

Teď nebýt křečovitá....

...Až budeš mít pocit,že všemi těmi emocemi vybuchneš jako atomová bomba,pootevři trošku rty,nejen,že to uvolní ten natlakovaný papiňák uvnitř tvého těla,ale kromě toho jemně pootevřená ústa působí na kluky sexy...;)

Smile...

....líbaní není žádná smrtelně vážná věc... Co takhle vymyslet si zábavné líbací hrátky-třeba si během líbaní vyměňujte bublinkové nápoje jako je třeba cola!:-)))

 

Sweet...

...Pokryješ jeho spodní ret spoustou drobným polibků a pak ho začneš sát... Na to jsou rty velmi citlivé...A abys mu to trošku osladila,nanes si na rty lesk na rty s příchutí ovoce nebo trošku medu....

 

Potěšení pro dásně...

...Rychlé střídání teplot a různých chutí aktivuje nervová zakončení a udělá z líbání opravdový zážitek...Zkus se tedy nejdřív napít horkého aromatického čaje nebo čokolády a pak políbit svého miláčka!!!Potom si naopak lízni studené zmrzky a nech ho,ať ti ji slíbá ze rtů.... :-)))))

 

4 NEJOBLÍBENĚJŠÍ POLIBKY


Francouzský polibek

...Klasika:-)))....jazyky partnerů se navzájem hledají,až se najdou :-) .Hrátky,dorážení,kroužení-to všechno je dovoleno. Střídá se jemné a intezivní líbání...

Létající motýlci

...Drobné polibky jemně kloužou přes obličej a celé tělo... Doprovázet je můžeš lechtivým mrkáním řas tak,že budeš otvírat a zavírat oči...:-))))

Savý polibek

...Jazyk jednoho z partnerů je vtažen jazykem druhého hluboko do úst a pak se k němu partner jemně přisaje...

Zrcadlový polibek

...Sexy polibek v leže,kdy jsou k sobě těla zrcadlově otočena...Partneři se líbají v opačných směrech-tedy čelo se opírá o bradu druhého...

 

TOTÁLNÍ ZABIJÁCI LÍBÁNÍ

Otisky rtů

...Klukům se moc nelíbí,když mají na obličeji zbytky rtěnky... Jen 8% z nich chce líbat jasně rudé rty...

Samá máta

...Stejně jako zápach z úst může být i nepříjemná i příliš silná mentolová žvýkačka...Tvůj přítel by neměl mít pocit,že se líbá se svým zubním lékařem!!!

Opar

...Při líbání se vymění až 300 různých druhů bakterií,ty však zneškodní přirozená ochrana,která je v každých ústech...Ale při oparu platí až do vyléčení zákaz líbání!!!

Útočný polibek

...Proti líbajícím Rambům neexistuje žádná obrana,jedině,že jim něco řekneš.Vysvětli mu,že při běžném líbání na sebe partneři tlačí silou,která odpovídá tlaku 15 kg.Takže pokud tě bude chtít líbat prudce,bude potřebovat zbrojní pas!!!

Ucpaný nos

To je naprostý zabiják vášně..Přijdeš si při líbání jako ryba na suchu,která lape po dechu.Takže si nehraj za každou cenu na hrdinu a radši sáhni po nosních kapkách!!!

 

6 NEJDŮLEŽITĚJŠÍCH OTÁZEK O LÍBÁNÍ

Vpravo nebo vlevo???

---Vědci zjistili,že většina lidí naklání hlavu při líbání doprava...Povoleno je ale všechno co se vám líbí :-))))

Oči otevřené nebo zavřené???

...92% všech holek se líbá se zavřenýma očima,u kluků je to asi 50%.Pokud máš oči otevřené,tak se ale dívej na svého miláčka!!!A ne někam mimo!

Jak vzniká cucflek???

...Modré fleky na krku nebo na ramenou vznikají sáním při líbání...Efekt je o to silnější,pokud vezmeš kůži jemně mezi rty a zuby a silně saješ. Čím déle a intenzivněji,tím je výsledek lepší:-)))...nebo spíš horší...:-))),podle toho jak se to vezme...

Když ho políbím,zůstane se mnou???

...Těžko říct,ale páry,které se na Vánoce políbí pod snítkou jmelí,zůstanou podle pověry spolu...Ale pokud bylo jmelí uříznuto zlatým srpem a za 12 dnů spáleno :-)))).

Kdo začne???

...Kdo nic neriskuje,nic nemá...jen ze strachu,že dostaneš košem,bys neměla propásnout polibek svého života!!!Takže si věř!!!

Jak dlouho trvá polibek???

...Dobrý polibek by neměl trvat méně než 12 sekund... Líbání je krásný,tak proč ho šidit???!!!:-))))

 

FAKTA O PUSINKOVÁNÍ

*Polibky na ústa jsou tak vzrušující,protože nervová zakončení ve rtech a jazyku přenášejí poruchy přímo přes nervovou centrálu do pohlavních orgánů....

*44% holek si myslí,že ten kdo dobře líbá,je dobrý i v posteli :-)))

*Při líbání se spálí asi 16 kalorií za minutu...

*Během života se asi 100 000 krát líbáme...Hodně líbání prodlužuje život až o 5 let:-)))

*Líbání je fitness zhruba pro 38 obličejových svalů!!!

*Proč cítíš šimrání v břiše,když se vaše rty setkají??? Při líbání uvolňuje mozek hormon štěstí serotonin:-))))

*Amore mio!!!Rekord v dlouhém líbání drží jeden italský pár:31 hodin a 18 minut!!!

 

 

 


 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář
 

 

PortrétPoslední fotografie


Facebook


Archiv

Kalendář
<< říjen / 2022 >>