Jdi na obsah Jdi na menu
 


Sání rtů

.....Udělá z líbání hru na kočku a na myš:-))).Začne ti jemně sát horní ret...ty mu ale utečeš,aby jsi mu mohla líbat spodní ret.... JEHO POLIBEK PROKAZUJE,že je to hravý milenec...;). Našla jsi v něm kluka,o kterém jsi vždycky snila:-))):je empatický,líbí se mu jen tak se mazlit a má stejný názor jako ty,že dokázat se společně smát je stejně důležité jako láska. TIP:Zapoj se!Bav se!Drž se ho!!!!

Francouzský polibek

...Klasika...:-)))Není nikdo,kdo by tuhle milou a někdy velmi vášnivou hru jazyků neznal.JEHO POLIBEK PROZRAZUJE,že jde o elektrizující a velmi intimní polibek,který ukazuje,že od tebe chce víc,než se jen držet za ruce. Proč??? Protože mu přijdeš moc sexy :-)))). Proto vyhledává tvoji blízkost-svými polibky, svými doteky....:-)))).TIP:Přijdeš mu sexy. To ale neznamená, že touží po vztahu. S někým se líbat pro něj nemusí být ničím zvláštním. Neměla bys mu proto dát svoje srdce příliš rychle... Zkrátka nikam nespěchej :-)))

Letmá pusinka

...Ať už na uvítanou nebo na rozloučenou, přiblíží se jen tak,aby ti mohl dát letmý polibek. Ale než si to začneš vychutnávat,už je pryč...:(((... JEHO POLIBEK PROZRAZUJE: Jako osoba jsi pro něj velmi důležitá, to je bez diskuze. Ale tenhle polibek nemá s romantikou nebo šimráním v břiše nic společného. Tímhle přátelským polibkem ti dává najevo,že jsi pro něj důležitá a má tě rád:-)))-ale třeba "jen"tak jako dobrou kamarádku. To ale není také málo!!! ;) TIP:Tenhle polibek nedává moc prostoru pro různé interpretace... Je to polibkem mezi přáteli... Kamarád-to je on. Zůstane to tak i dál???

Veřejný polibek

...Jste spolu ve městě nebo na nějaké párty... Okolní pozorovatelé jsou mu ukradení... Dá ti ruku kolem ramen,nakloní se k tobě a přede všemi tě láskyplně políbí na rty :-))).JEHO POLIBEK PROZRAZUJE:Nestydí se ukázat celému světu,že je zamilovaný...Chce se s tebou před kamarády taky trochu vytáhnout:to je moje holka!!!Body pro něj!Je otevřený a extrovertní...Jen pozor ,jestli také nejde o majetnický vztah-trošku z toho zavání žárlivost.... TIP:na 100% za tebou stojí!!!;)

Candy Kiss

...Požitkářsky cucáš bonbón a najednou se ti jeho pusa snaží ukrást. Ty se toho bonbónu ale nechceš tak rychle vzdát....Když uvidíš že prohráváš,podstrčíš mu ho jako malé překvápko:-))).JEHO POLIBEK PROZRAZUJE:Líbí se mu malé hry...:-)))Určitě si pro tebe vymyslí něco sladkého a milého i v jiných situacích.Nudit se s ním nebudeš...NÁŠ TIP:Pokud budeš hrát jeho líbací hrátky s ním ,hned si ho získáš a můžeš se od něj hodně naučit... Buď ale opatrná-je to hráč :-)))). Hledá vzrušení a riziko.,Kdo říká že si nehraje i s tebou???Takže si ze začátku dávej trochu pozor a nejprve ho lépe poznej.Jestli ho chceš získat,nemůže škodit,když budeš mít v kapse vždycky pár bonbónů...:-)))

Kousavý polibek

...Když se spolu potkáte,je to ohňostroj citů....oběma se vám jeho hryzání do rtů líbí,přijde vám sexy...Oba chcete víc... JEHO POLIBEK PROZRAZUJE:Je mezi váma velká porce vášnivosti. Je z tebe celý rozechvělý a chce tě mít jenom pro sebe...Pokud by to bylo jenom na něm,tak by tě rád okusoval i na jiných místech...:-))). TIP: Člověk musí být opravdu talentovaný,aby se mu při jemném okusování nestala menší nehoda:-))).Ale cvičením se člověk učí a vylepšuje a to platí i pro tebe ;) ...

Polibky na krk a uši

...Zatímco ty jsi v sedmém nebi,jeho rty stále cestují k tvému krku...A nebo ti jemně okusuje a saje ušní lalůčky...JEHO POLIBEK PROZRAZUJE:Neustále při líbání odbíhá od tvých rtů???Chce tě ochutnávat a poznávat,na kterých místech jsi nejcitlivější!!!Je zvědavý a vynalézavý a opravdu ho zajímáš...Tvoje láska určitě brzy zjistí,které doteky a polibky se ti obzvlášť líbí:-)))TIP:I on na tvé polibky na jeho krk a uši bude reagovat se spokojeným vrněním...:). Dívky jsou na těchto místech sice mnohem citlivější,ale to neznamená,že se mu to také nelíbí. Jen klidně vyzkoušej co má rád:-))!!!

Vlhký polibek

Tvůj obličej je mokrý.Přijdeš si,jako by ses líbala s mrožem...Je to všechno možný,jen ne romantický...!!!Pozná to podle tvé reakce a pak nastane ta trapná chvíle ticha...JEHO POLIBEK PROZRAZUJE:Určitě by tě rád něžně a dobře líbal,ale chybí mu ještě cit a zkušenosti...TIP:Hele,byla jsi vždycky tak perfektní??? Ber to jako výzvu a nauč ho líbat tak,jako to máš ráda ;))))

Fakta ze světa polibků:

*Třemi minutami polibků spálíš 12 kalorií.Pokud by jsi chtěla líbáním spálit jeden kus dortu,trvalo by to hodinu a 40 minut!!!

*Američtí vědci zjistili,že líbání prodlužuje život až o pět let!!!

*Při dlouhém polibku se do hry zapojí hned 34 obličejových svalů!!!

 


 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

What nice message

(DwainJal, 1. 10. 2022 8:21)

What charming message
https://zeenite.com/videos/44081/inheritance-or-hot-busty-milf/
https://zeenite.com/videos/21303/little-red-a-lesbian-fairy-tale-part-one/

Петиция

(Raymondbeete, 1. 10. 2022 0:24)

Впервые с начала войны в украинский порт притарабанилось иностранное торговое судно под погрузку. По словам министра, уже через две недели планируется выползти на уровень по меньшей мере 3-5 судов в сутки. Наша функция – выход на месячный объем перевалки в портах Большой Одессы в 3 млн тонн сельскохозяйственной продукции. По его словам, на встрече в Сочи президенты компостировали поставки российского газа в Турцию. В больнице актрисе передали о работе медицинского центра во время военного положения и дали подарки от малышей. Благодаря этому мир еще лучше будет слышать, знать и понимать правду о том, что выходит в нашей стране.

фотобарабан samsung

(Marinaysx, 28. 9. 2022 6:04)

Приветствую Вас дамы и господа!
https://drive.google.com/file/d/1zAyNo7EsOmhmlRWSMBRtfxA4dC07_ffp/view?usp=sharing
Предлагаем Вашему вниманию сервис оргтехники и продажу расходников для дома и офиса.Наша организация «КОПИМЕДИАГРУПП» работает 10 лет на рынке этой продукции в Беларуси.ЗАПРАВКА КАРТРИДЖЕЙ В МИНСКЕ.Заправляем все типы картриджей лазерных принтеров и МФУ.Ремонт принтеров и обслуживание офисной техники.Продажа картриджей собственного производства.
Работаем на рынке более 10 лет. Более 1000 организаций воспользовались нашими услугами!Заправляем картриджи на выезде у Заказчика, так и в нашем Сервисном Центре (выезд курьера от 5 картриджей в обе стороны - бесплатно. На время заправки оставляем подменные картриджи, чтобы ваша работа не останавливалась);Не экономим на качестве, используем расходные материалы высокого качества, ведущих мировых производителей Imex, Tomoegawa, Mitsubishi (Япония), StaticControl (США) и др.;Наличный и безналичный расчет. Оплата по факту выполненной работы. Гибкие условия оплаты, отсрочка платежа;
Гарантия на выполненные работы. Средний срок выполнения работ - 1 раб. день;Бесплатная консультация по обслуживанию и работе с офисной техникой, приобретению офисной техники и расходных материалов к ней;

velo

(velolgurse, 28. 9. 2022 6:01)

привет

Строители есть? Дайте совет по крове

(theballettheatre, 25. 9. 2022 8:40)

Мужики дате совет как лучше сделать крышу на пристройке.
скорей даже из чего её лучше сделать. Нюанс есть один - крвша должна быть плоская. Такая у меня уж пристройка сделана.
Сейчас смотрел про мембранные кровли https://theballettheatre.com - тут, вроде как смотрится хорошо и по надежности нормально, и по цене выгодно.
Сталкивался ли кто-то из вас с такими кровлями? Какие там подводныекамни, прошу прояснить для нуба.

керамика с

(Jessenix, 21. 9. 2022 22:36)

https://penza-post.ru/pokupaem-ventiljator-dlja-vannoj.dhtm

Керамическая плитка Onice купить в интернет магазине в Санкт-Петербурге

Коллекция Plesso Alma Сeramica - настенная плитка, глянцевая поверхность, эффект под дерево, Россия. Купить Plesso Алма Серамика по выгодным ценам. Наличие - много, доставка по Москве 1-3 дня, обмен/возврат 14 дней. KERAM-MARKET.RU 8 (495) 663-72-26.

купить раздвижные двери в комнату

(Bogdanvmu, 21. 9. 2022 8:09)

Приветствую Вас друзья!
Более подробная информация размещена https://drive.google.com/file/d/1dvAKJyEOOME6UOwkqlaXD570mM28fJWy/view?usp=sharing
Предлагаем Вашему вниманию изделия из стекла для дома и офиса.Наша организация ООО «СТЕКЛОЭЛИТ» работает 10 лет на рынке этой продукции в Беларуси.Стоит задача грамотно и недорого организовать офисное помещение в короткий срок? Возникли трудности с планировкой? Предлагаем оптимальное решение — современные офисные перегородки на заказ, которые позволят офис разделить по отделам или предоставить каждому сотруднику личное рабочее пространство для спокойной, уединенной работы.
Увидимся!

Fuck me right now! I wanna suck your dick and balls.

(AlbinaNom, 20. 9. 2022 21:50)

Fuck me right now! I wanna suck your dick and balls. Find me here https://bit.ly/3dnUkPY
I can’t wait any longer. I'll get on my knees and suck you off! This offer comes once in a lifetime.

швеллер 14п цена за метр

(RoccoGEN, 19. 9. 2022 21:57)

https://freesmi.by/raznoe/397037

400

ГК Новаметалл занимается реализацией стального сортового проката. Ассортимент и цены представлены узнайте по тел. в Москве: +7 (495) 775-47-35, Тел. в Санкт-Петербурге: +7 (812) 292-39-59

клинкерные ступени германия

(Robertideor, 19. 9. 2022 15:33)

https://buzzinside.ru/osobennosti-vybora-plitki-dlya-vannoj-komnaty/

Напольная плитка Millennium Silver 60х120 от фабрики Italon Россия купить в Москве

Купили такую плитку Wood от Alma Ceramica... Если у кого есть такая, покажите пожалуйста фото вживую. Как в уходе и т.д.? Она похожа на шервуд, но чу

acercum acercum acercum

(Wajtekacercum, 19. 9. 2022 12:11)

stx21 Wals acercum acercum tanie noclegi w centrum augustowa noclegi wojciech augustow tanie noclegi w augustowie augustow pensjonat mb noclegi augustow booking

заложить машину в автоломбард

(RobertGat, 19. 9. 2022 9:10)

https://www.tuvaonline.ru/zashhita-avtomobilja-zimoj.dhtml

Займы под залог автомобиля в Москве - CarMoney

Чтобы заложить мотоцикл в мотоломбард, достаточно потратить всего 1 час времени и предоставить документы, удостоверяющие вашу личность и право собственности на мототехнику.

acercum acercum acercum

(Wajtekacercum, 16. 9. 2022 16:46)

stx21 Wals acercum acercum noclegi w augustowie ul nadrzeczna noclegi pracownicze nieopodal augustowa noclegi w atenach kolo augustowa noclegi w augustowie nad jeziorem necko noclegi w centrum augustow

DataFast Proxies | IPv6 Proxy for XEvil | Solver reCAPTCHA

(FloydOmige, 15. 9. 2022 20:14)

<b>DataFast Proxies | IPv6 Proxy for XEvil | Solver reCAPTCHA</b>

<i><b>Definitive Solution in IPv6 Proxy! </b></i>
<i>Anonymous IPv6 Proxy, undetectable on L2 and L3 Layers of the OSI model,
100% no DNS leak, no Header leak.</i>

- Anonymous IPv6 proxy
- Undetectable IPv6 Proxy
- High Speed IPv6 Proxy
- Highest Quality IPv6 Proxy
- Virgin IPv6 proxy
- Dedicated IPv6 Proxy
- Rotating IPv6 Proxy

https://datafastproxies.com/

window replacement cost calculator

(window replacement cost calculator tilia, 13. 9. 2022 3:59)

https://aspectmontage.com/half-moon-window-replacement-cost-calculator

Window replacement cost calculator aspectmontage.com The consecration rate resolution reshape shed weight depending on how labor-intensive each step is in your pernickety case. Of performance, we are talking up such "peculiarities" of the focus, " such as the constraint to manually stimulus the construction to a lofty floor.

Congratulations! You can win now brand new iPhone 14!

(WarnerRet, 10. 9. 2022 14:01)

You can win now a brand new iPhone 14! Hurry up!
You’ve been selected for a chance to win a brand new iPhone 14. Register here https://cutt.ly/RCvg52k before the timer ends to enter the draw.
The faster you register, the higher your chance to win!

Мешки для мусора производство и поставка в разные страны

(Thurmandough, 7. 9. 2022 13:37)

мешки для мусора 80 литров
мешки для мусора
мешки полипропиленовые большого размера

=https://productcenter.ru/producers/31101/mirpack-polietilienovaia-produktsiia-v-armavirie

САМЫЕ ЖИРНЫЕ БИТКОИН КРАНЫ 2020! 100 САТОШИ КАЖДЫЕ ПЯТЬ МИНУТ! МОМЕНТАЛЬНЫЕ ВЫПЛАТЫ! - YouTube

(RobertBrido, 5. 9. 2022 14:26)

https://goldengalaxy.ru/zarabotok-v-internete/mobilnyj-zarabotok-na-skachivanii-prilozhenij Faucet Game - Поймай удачу! О подборе персонала D’ объясняет, как работает срочный рынок и как на этом можно заработать)~AEMacro(Cell(I,2,first)30 139,00)~AEMacro(Cell(I,2,last)33 171,00)~AEMacro(CellDelta(I,2,first,I,2,last)(англ. royalty - королевские привилегии) -. 1) периодические выплаты продавцу за право пользования предметом лицензионного соглашения. В соглашениях ставка Р. устанавливается в процентах от стоимости чистых продаж лицензионной продукции или определяется в.

DataFast Proxies | Anonymous IPv6 Proxy

(FloydOmige, 2. 9. 2022 21:26)

<b>DataFast Proxies | IPv6 proxies</b>

<i><b>Definitive Solution in IPv6 Proxy! </b></i>
<i>Anonymous IPv6 Proxy, undetectable on L2 and L3 Layers of the OSI model,
100% no DNS leak, no Header leak.</i>

- IPv6 Proxy Geographically Referenced (Geographically Located).
- Rotating or Static IPv6 Proxy (Configurable).
- Dedicated IPv6 Proxy (Virgin IP Proxy).
- 100% Private IPv6 Proxy
- IPv6 proxy with Private server.
- Anti-Ban Agent
- Unlimited Traffic
- Zero Log

https://datafastproxies.com/

You have hit the mark.

(TommyPrulp, 21. 8. 2022 7:38)

I consider, that you commit an error. I can defend the position. Write to me in PM.
https://adultpornoxxx.info
https://bozemanrc.org


1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42

následující » 

 

PortrétPoslední fotografie


Facebook


Archiv

Kalendář
<< říjen / 2022 >>